1.5KE27A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
1.5KE27A-E3/54
JLCPCB Part #
C506559
Package
DO-27
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 23.1V 25.7V 37.5V 40A TVS Unidirectional DO-27 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)