V15KM120C-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V15KM120C-M3/H
Description
1 Pair Common Cathode 120V 4.2A 600uA@120V 830mV@7.5A - Schottky Diodes ROHS