Y161150R0000A0W
MFR.Part #
Y161150R0000A0W
JLCPCB Part #
C3981765
Description
-55℃~+150℃ 300mW 50Ω ±0.05% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount