V12PM15HM3/H
MFR.Part #
V12PM15HM3/H
JLCPCB Part #
C5983974
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 1.08V@12A 12A 150V 200A 250uA@150V TO-277A Schottky Diodes ROHS