RN55C8253DRSL
MFR.Part #
RN55C8253DRSL
JLCPCB Part #
C1786821
Description
-65℃~+175℃ 125mW 825kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors