V12P22-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V12P22-M3/H
JLCPCB Part #
C6582875
Package
TO-277A
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 12A 200A 200V 300uA@200V 900mV@12A TO-277A Schottky Diodes ROHS