RNC60H4752BSR36
MFR.Part #
RNC60H4752BSR36
JLCPCB Part #
C3579235
Description
-65℃~+175℃ 250mW 47.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors