V12P15-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V12P15-M3/H
JLCPCB Part #
C6907497
Package
TO-277A
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.08V@12A 12A 150V 200A 250uA@150V TO-277A Schottky Diodes ROHS