V12P10-M3/86A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V12P10-M3/86A
JLCPCB Part #
C413447
Package
TO-277A
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 100V 12A 200A 250uA@100V 700mV@12A TO-277A Schottky Diodes ROHS