HVR3700002104FR500
MFR.Part #
HVR3700002104FR500
JLCPCB Part #
C1747175
Description
2.1MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS