V10PW12-M3/I
MFR.Part #
V10PW12-M3/I
JLCPCB Part #
C17626559
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 10A 120V 180A 400uA@120V 780mV@10A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS