V10PM63-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10PM63-M3/I
JLCPCB Part #
C7094801
Package
TO-277A
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 180A 25uA@60V 4.5A 60V 650mV@10A TO-277A Schottky Diodes ROHS