V10PM45HM3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10PM45HM3/H
JLCPCB Part #
C5983879
Package
TO-277A
Description
-40℃~+175℃ 10A 180A 300uA@45V 45V 600mV@10A TO-277A Schottky Diodes ROHS