SS15P3S-M3/87A
MFR.Part #
SS15P3S-M3/87A
JLCPCB Part #
C3758164
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15A 1mA@30V 280A 30V 570mV@15A TO-277A Schottky Diodes ROHS