V10P8-M3/87A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10P8-M3/87A
JLCPCB Part #
C3758369
Package
TO-277A
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 10A 180A 680mV@10A 800uA@80V 80V TO-277A Schottky Diodes ROHS