V10P6-M3/87A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10P6-M3/87A
JLCPCB Part #
C7407770
Package
TO-277A
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.9mA@60V 180A 4.3A 590mV@10A 60V TO-277A Schottky Diodes ROHS