V10P45-M3/86A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10P45-M3/86A
JLCPCB Part #
C511601
Package
TO-277A
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 10A 180A 21uA@45V 45V 480mV@10A TO-277A Schottky Diodes ROHS