ROX30010K0KNEM
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ROX30010K0KNEM
JLCPCB Part #
C1480358
Package
Plugin,D7.9xL77.5mm
Description
-55℃~+230℃ 10W 10kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL77.5mm Through Hole Resistors ROHS