V10KM100C-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10KM100C-M3/I
Description
1 Pair Common Cathode 100V 200uA@100V 4.2A 740mV@5A - Schottky Diodes ROHS