301CMQ040
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
301CMQ040
Description
1 Pair Common Cathode 10mA@40V 150A 40V 690mV@150A - Schottky Diodes ROHS