V10KM100CHM3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10KM100CHM3/H
Description
1 Pair Common Cathode 100V 200uA@100V 4.2A 740mV@5A - Schottky Diodes ROHS