Y0007200R000Q9L
MFR.Part #
Y0007200R000Q9L
JLCPCB Part #
C1471033
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 600mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS