V10D120C-M3/I
MFR.Part #
V10D120C-M3/I
JLCPCB Part #
C7375057
Package
TO-263-3
Description
1 Pair Common Cathode 120V 500uA@120V 5A 940mV@5A TO-263-3 Schottky Diodes ROHS