Y17451K49820T9L
MFR.Part #
Y17451K49820T9L
JLCPCB Part #
C4188956
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.4982kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS