TZX6V2E-TAP
MFR.Part #
TZX6V2E-TAP
JLCPCB Part #
C7406817
Description
1 Independent 15Ω 1uA@3V 500mW 6.2V 6.3V~6.6V DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS