RNC55K5112FRB14
MFR.Part #
RNC55K5112FRB14
JLCPCB Part #
C1410427
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors