TZX10D-TR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TZX10D-TR
JLCPCB Part #
C6575584
Package
DO-35(DO-204AH)
Description
1 Independent 10.2V~10.6V 10V 1uA@7.5V 25Ω 500mW DO-35(DO-204AH) Zener Diodes ROHS