BFC237672363
MFR.Part #
BFC237672363
JLCPCB Part #
C3782895
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 36nF 400V、1kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS