TZMC4V3-GS08
MFR.Part #
TZMC4V3-GS08
JLCPCB Part #
C2931108
Package
MiniMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 1uA 20Ω 4.3V 4V~4.6V 500mW 90Ω MiniMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS