TZMC3V3-M-08
MFR.Part #
TZMC3V3-M-08
JLCPCB Part #
C17354664
Package
SOD-80
Description
1 Independent 2uA@1V 3.1V~3.5V 3.3V 500mW 600Ω 90Ω ±5% SOD-80 Zener Diodes ROHS