TZMC2V7-M-08
MFR.Part #
TZMC2V7-M-08
JLCPCB Part #
C7136426
Package
SOD-80MiNiMELF
Description
1 Independent 10uA@1V 2.5V~2.9V 2.7V 500mW 600Ω 85Ω ±5% SOD-80MiNiMELF Zener Diodes ROHS