TZMB15-GS08
MFR.Part #
TZMB15-GS08
JLCPCB Part #
C2979760
Package
MiniMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 100nA 14.7V~15.3V 15V 30Ω 500mW MiniMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS