TSSP6P38TR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TSSP6P38TR
Description
-25℃~+85℃ 2.5V~5.5V 38kHz 40m 700uA - Infrared Remote Receiver (IRM) ROHS