ERC55147K00BHEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC55147K00BHEB500
JLCPCB Part #
C3547500
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 147kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS