TSM4YJ504KR05
MFR.Part #
TSM4YJ504KR05
JLCPCB Part #
C5200627
Package
SMD-3P,4.8x3.5mm
Description
11 500kΩ 80mW ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,4.8x3.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS