TSM4YJ203KR05
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TSM4YJ203KR05
Description
13 20kΩ 250mW ±10% ±100ppm/℃ - Potentiometers, Variable Resistors ROHS