TSM4YJ103KR05
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TSM4YJ103KR05
JLCPCB Part #
C5993727
Package
SMD,5x5mm
Description
10kΩ 13 250mW ±10% ±100ppm/℃ SMD,5x5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS