TS63Y502KR10
MFR.Part #
TS63Y502KR10
JLCPCB Part #
C6560578
Package
SMD,6.9x5mm
Description
15 250mW 5kΩ ±10% ±100ppm/℃ SMD,6.9x5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS