TS63Y103KR10
MFR.Part #
TS63Y103KR10
JLCPCB Part #
C5967074
Package
SMD,6.9x5mm
Description
10kΩ 15 250mW ±10% ±100ppm/℃ SMD,6.9x5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS