TS63Y104KT20
MFR.Part #
TS63Y104KT20
JLCPCB Part #
C7365938
Package
SMD,6.9x5mm
Description
100kΩ 15 250mW ±10% ±100ppm/℃ SMD,6.9x5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS