TS53YL502MR10
MFR.Part #
TS53YL502MR10
JLCPCB Part #
C5273046
Package
SMD
Description
1 250mW 5kΩ ±100ppm/℃ ±20% SMD Potentiometers, Variable Resistors ROHS