TNPU12065K49AZEN00
MFR.Part #
TNPU12065K49AZEN00
JLCPCB Part #
C4094380
Description
-55℃~+125℃ 250mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS