TS53YJ103MR10
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TS53YJ103MR10
JLCPCB Part #
C3151613
Package
SMD,5x5mm
Description
1 10kΩ 250mW ±100ppm/℃ ±20% SMD,5x5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS