RN65D2870FBSL
MFR.Part #
RN65D2870FBSL
JLCPCB Part #
C6660057
Description
-65℃~+175℃ 287Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors