TR3B106K010C0800
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TR3B106K010C0800
JLCPCB Part #
C1954376
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 800mΩ ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS