TR3B106K010C0750
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TR3B106K010C0750
JLCPCB Part #
C1953718
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 750mΩ ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS