TR3A685K016C1500
MFR.Part #
TR3A685K016C1500
JLCPCB Part #
C1957743
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 16V 6.8uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS