CWR11FB155MB
MFR.Part #
CWR11FB155MB
JLCPCB Part #
C6167855
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 10V 500nA 8Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS