BZT52C51-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C51-G3-08
JLCPCB Part #
C6756097
Package
SOD-123
Description
100nA@38V 100Ω 410mW 51V SOD-123 Zener Diodes ROHS