TR15G100MFNES
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TR15G100MFNES
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 100MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS